3 کولر گازی برتر برای شمال
شناسه پست: 1728
بازدید: 62

بهترین کولر گازی برای شمال

در مناطق شمالی ایران با توجه به آب و هوای مرطوب و شرجی باید کولر گازی انتخاب کرد که ویژگی هایی مانند: مقاومت در برابر رطوبت، کمپرسور قدرتمند، مصرف انرژی پایین، گاز مبرد مناسب، پرتاب باد قوی و… را داشته باشد.

بهترین کولر گازی برای شمال
برج آیکانیک شهر گرگان

اگر به دنبال برند های معتبر هستید و قیمت آن اهمیت زیادی ندارد، برند های کریر و گری می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشند. اما اگر به دنبال یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب هستید برند جنرال گلد گزینه بسیار مناسبی می باشد.

در ادامه به طور خلاصه به معرفی و مقایسه هر سه برند می پردازیم.

کولر گازی کریر

کریر یکی از شناخته شده ترین برند در صنعت ساخت کولر گازی به حساب می آید. کولر گازی های این برند عموما کیفیت و کارایی بالایی داشته، و همواره رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده اند. کولر گازی های این برند دارای کمپرسور روتاری، گاز R410A، رادیات طلایی، پرتاب باد قدرتمند و قابلیت های توربو، خواب و تایمر می باشند.

مزیت دیگری که این کولر گازی دارند این است که با توجه به طراحی و کیفیت ساخت بالای آن ها، در هر شرایط آب و هوایی عملکرد بهینه داشته و دچار افت عملکرد نمی شوند.

کولر گازی گری

اگر به دنبال یک کولر گازی با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بالا هستید، کولر گازی های برند گری می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشند. کولر گازی های برند گری دارای عملکرد سرمایشی/گرمایشی، کمپرسور فوق العاده روتاری، رادیات طلایی، مصرف انرژی پایین، صدا و لرزش کم و پرتاب باد چهار جهته و قوی می باشد.

کولر گازی جنرال گلد

جنرال گلد یکی از قدیمی ترین کمپانی های ساخت سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد. از مزیت های کولر گازی این برند برخورداری از کمپرسور های قدرتمند روتاری، گاز R410a، فیلتر های تصفیه هوا، پرتاب باد عالی، برد اینورتر ( در برخی مدل ها ) و رادیات طلایی می باشد.

مقایسه سه کولر گازی

هر کدام از کولر گازی های ذکر شده مزیت های فوق العاده ای دارند و برای مناطق شرجی و مرطوب همانند شمال کشور بازدهی فوق العاده ای دارند. کاربران می توانند با خیال راحت با توجه به متراژ محیط خود و بودجه ای که در نظر گرفته اند اقدام به خرید کنند. این کولر گازی ها شباهت هایی مانند: کمپرسور روتاری، رادیات طلایی، مصرف انرژی پایین، بازدهی بالا، گاز مصرفی R410a و پرتاب قدرتمند با هم دارند. تفاوت هایی که این کولر گازی با هم دارند بسیار جزئی بوده و اگر بخواهیم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم قیمت متفاوت آن ها است. به این صورت که کولر گازی های کریر و گری قیمت بالاتری نسبت به جنرال گلد دارند.

نویسنده