شناسه پست: 1801
بازدید: 121

بهترین کولر گازی برای تهران کدام است؟” آیا پاسخ این سوال می تواند نام بردن از تنها یک دل باشد؟ قطعا خیر! با توجه به محدوده دمایی تهران در واقع هر دو کلاس آب و هوایی T1 و T3 به خوبی جواب می دهند و رینج بالایی شامل جواب این سوال می شود.

شهر تهران
منبع عکس: ویکی پدیا فارسی

در این مطلب سعی کردیم بهترین های بازار را در هر بودجه به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

چکیده مطلب

بهترین کولر گازی ها برای تهران با بودجه زیاد به ترتیب:

  1. کولر گازی کریر
  2. کولر گازی گری
  3. کولر گازی میدیا

بهترین کولر گازی ها برای تهران با بودجه کمتر به ترتیب:

  1. کولر گازی جنرال شکار
  2. کولر گازی یونیوا
  3. کولر گازی جنرال گلد

جهت مشاهده محصولات مربوطه روی عنواین کلیک کنید.

کولر گازی کریر

برند آمریکایی کریر (سایت رسمی: Carrier Worldwide) به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان سیستم تهویه مطبوع در جهان شناخته می شود.

https://www.aparat.com/v/o1Tap

شرکت کریر برای تضمین عملکرد بهینه از مواد با کیفیت بالا و تکنولوژی های پیشرفته استفاده می کند. همچنین این کولر گازی ها دارای کمپرسور روتاری تروپیکال بوده که در هر شرایط آب و هوایی حتی تا دمای 67 درجه نیز همچنان بهترین عملکرد را خواهند داشت.

کولر گازی گری

کولر گازی های برند گری (سایت رسمی: Global Gree) یکی از نام های برجسته در صنعت سیستم های سرمایشی/گرمایشی می باشند. یکی از نکات مهمی که در بیشتر کولر گازی های این برند صدق می کند مصرف برق بهینه آن ها است.

کولر گازی گری

کلاس آب و هوایی موتور های کولر گازی گری در دو نوع T1 و T3 هستند.

کولر گازی های میدیا

برند میدیا (سایت رسمی: Midea Global) از جمله شرکت های بسیار برجسته در لوازم خانگی است که در ایران کمتر شناخته شده است.

 

شرکت میدیا با عنوان “بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی” در دنیا شناخته می شود، و حال شما این امکان را دارید که کولر گازی های این برند را از سایت ما تهیه کنید.

کولر گازی جنرال شکار

از دیگر برند های پرطرفدار در تولید سیستم تهویه مطبوع، برند جنرال شکار (سایت رسمی: Shkar General)می باشد. این برند با وجود قیمت مناسب و به صرفه ی خود، عملکرد و کارایی فوق العاده ای دارد.

کولر گازی جنرال شکار

از دیگر نقاط قوت کولر گازی های جنرال شکار می توان به عملکرد بسیار عالی با حداقل صدا، مصرف انرژی پایین، گاز مبرد R410A، تنوع در طرح و مدل، ظرفیت های متعدد و فیلتر های قوی تصفیه هوا می باشند.

کولر گازی یونیوا

یونیوا (سایت رسمی: Uneva) یکی از تکنولوژی دوستان تولید کولرگازی است!

کولر گازی یونیوا

از دیگر امکانات کولر گازی های برند یونیوا موتور روتاری، صدای پایین، مصرف انرژی بهینه، گاز R410A و از همه مهمتر قیمت مناسب و به صرفه آن ها می باشند.

کولر گازی جنرال گلد

کولر گازی جنرال گلد یکی از پر فروش ترین های بازار است که به جانسختی و دوام بالا مشهور است.

این برند سری مدل های مختلفی به بازار عرضه کرده است که رینج قیمت وسیعی را شامل می شوند. در نتیجه می توانید بر اساس بودجه خود، مدل مناسب را انتخاب کنید.

نویسنده